Kredi kartı borcu taksitlendirme konusunda

AXESS KREDİ KARTI


    Kredi kartını kullanırken dikkatli olunuz. Borçlarınız konusunda da önceden hesaplarınızı çok iyi yapınız. Borçlarınızı ödemekte zorluk çekerseniz nerelere başvuracağınızı iyi araştırmalısınız. Kredi kart borcu taksitlendirme hizmetlerinden yararlanmanızı tavsiye ederiz. Axess'le, dünyanın neresinde olursanız olun, alışveriş yaptığınız tüm mağazalarda kullanabilir ve özel avantajlarından yararlanabilirsiniz. Axess ile chip-para kazanırken, yüz binlerce noktada sağladığı taksit imkânlarıyla da hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Axess'in kazançlı alışveriş dünyasına adım atmak için bireysel veya online olarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.
    Axess kart başvurunuzdan sonra yapmanız gereken birkaç işlem daha var. Fatura ibrazı vb. gibi… Bunlardan sonra tamamladığınız belgeleri 10 gün içerisinde banka yetkililerine iletmeniz gerekiyor. Sonrasında kredi kartınız evinize posta yoluyla gelecektir. Axess kartınızın birçok avantajı vardır, bunları zamanında takip etmenizde fayda var. Mesela kredi kartınızla alışveriş yaptığınız miktara göre extra chip-para kazanabiliyorsunuz. Ve bu kazandığınız chip-paralarla ücretsiz olarak alışveriş yapabilirsiniz.

    Banka borçlarınızı ödeme güçlüğü çektiğiniz farklı çözüm yollarından biri de, özellikle kredi kartı borcu konusunda taksitlendirme yapmak olabilir, Borcunuzu 12 aya bölerek kazançlarınızı ayarlayarak ödemelerinizi daha kolay yapabilirsiniz.

Daha Detaylı Bilgi Almak ve Hizmetlerimizden Yararlanmak için,
Lütfen İletişim Formunu Doldurup Gönderin


İletişim Formu

*Ad & Soyad

*E-mail:  

*Tel:

*Şirket Adresi:

*Şehir:

*Ülke:

*Mesajınız: